Gaziantep Raylı kapı hizmeti açısından özellikle bahçe sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Yana kayan özelikte olan bu kapıları istenilen uzunlukta ve ağırlıkta üretebilmekteyiz. Kullanımı kolay, dayanıklı ve kullanıcısına pek çok avantaj sağlayan bu kapılar, en çok talep gören kapı türlerinden birisidir. Firma olarak sizlerin talepleri doğrultusunda kaliteli raylı kapıları üretmekteyiz.

Gaziantep Raylı Kapı Çeşitleri

Raylı kapılar pek çok farklı yapıda tercih edilmektedir. Gelin tercih edilen yerlere bir liste ile bakalım.

  • Bahçe kapıları
  • Fabrika kapıları
  • Villa giriş kapıları
  • Araç otoparkları
  • Endüstriyel tesislerde

Raylı kapı Gaziantep üzerinde genelde uzaktan kumandalı olarak ya da otomatik sensörlü sistemler şeklinde tercih edilmektedir. Bu sayede özellikle araç giriş çıkışında araç kapıya yaklaştığında kapının açılması mümkün olabilir. Raylı kapılar isteğe bağlı olarak özel ölçülerde ve farklı malzemelerden üretilebilir. Model olarak da zevkinize özel tasarımların üretilmesi mümkündür. Raylı kapılardan en yaygın tercih edilen tek ray üzerinde kayan sistemdir. Bu sistem hem hızlı hem de kullanımı oldukça kolaydır.

Raylı Kapı Nasıl Kullanılır?

Raylı kapılar oldukça pratik kullanıma sahip bir kapı çözümüdür. Klasik kapıların açılması için yerin olmadığı alanlarda özellikle tercih edilen bu kapılar sayesinde enine açılım sağlanır. Bu sistem hem hızlı hem de pratiktir. Alandan da kazandırmaktadır. Otomatik raylı kapı sistemleri kullanımı kolaylaştırmak için tercih edilmektedir. Ancak herhangi bir elektrik kesilmesi durumunda manuel olarak da açılıp kapanabilmektedir.

Kullanımı bu denli geniş ve pratik olan raylı kapılar sayesinde önemli bir kolaylık elde edeceksiniz. Hızlı bir şekilde teslim ve monte edilen kapılar, arzu ettiğiniz boy ve ölçülerde tasarlanarak üretilebilir. Raylı bahçe kapısı fiyatları oldukça uygundur.

Raylı Kapı Avantajları Nelerdir?

Raylı kapılar yer ve zamandan tasarruf sağlamasıyla sizlere avantajlar sunmaktadır. Özellikle bahçelerde olması gereken büyük ebatlardaki kapılara çözüm sunan raylı kapılar sayesinde yer ve zamandan tasarruf sağlarsınız. Montajının hızlı olması ve açılma kapanma sürelerinin sizlere sağladığı artılar sayesinde sıkça bu tarz çözümlere ihtiyaç duyanların tercihi olmuştur.

Gaziantep Raylı Kapı Fiyatları Nedir?

Raylı kapılar fiyat açısında uygulanacak olan alanların ebatları, kullanılacak malzeme miktarı ve kapının sistemine göre farklılık göstermesi sebebiyle değişkenlik göstermektedir. Dolayısı ile firmamızdan hem en uygun fiyatlar hem de en uygun çözümler için bilgi alabilirsiniz. Hemen iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.