Firmamızın sıklıkla tercih edilen hizmetlerinden olan Gaziantep bahçe çitleri hizmetimiz ile bahçe güvenliğinizi ve peyzajını sağlamak için en uygun çözümleri sunuyoruz.

Neden Bahçe Çitleri Tercih Etmeliyim?

Bahçe çitleri tercih edilmesi için pek çok sebebi bünyesinde barındırır. Bahçelerinizin çevresinden insanların rahatça girmesini, güvenliğin sağlanmasını ve bahçenize zarar gelmemesi adına bahçe çitlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra peyzaj içinde oldukça önemli bir yeri olan çitler ile bahçeler bölümlere ayrılabilir ve daha güzel hale getirilebilir.

Bahçe çitleri ayrıca kullanılacak olan çit çeşidine göre size daha görsel bir bahçe imkânı da sunuyor. Bu sayede dış dünyadan izole ya da sadece görsel erişimi sağlayabileceğiniz şekilde bahçenizin görüntüsünü ayarlamak sizin elinizde.

Bahçe Çitleri Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe çitleri uygulanacak alanın türüne ya da müşterinin talepleri doğrultusunda uygulanabilecek şekilde çeşitleri bulunmaktadır.

  • Bahçe Çitleri: Maksimum 1 buçuk metre yüksekliğinde tel malzeme ile üretilmektedir.
  • Panel Çit: Yarım metreden 2 metreye kadar üretilen çitler
  • Çim Çitler: Dekoratif ve görsel açıdan bahçenize katma değer kazandıracak, görüntüsü hoş çit sistemleri
  • Jiletli Tel: Bahçesine dışarıdan gelebilecek davetsiz misafirler ve hırsızlar için caydırıcı özelliği olan
  • Örgü Tel: Tarla, arazi ve benzeri özel mülklerin sınırlarının belirlenmesi için kullanılır.
  • Köpek Çitleri: Bahçenizde beslediğiniz dostlarınızın alanlarını belirlemek amacıyla kullanılan çitlerdir.

Bahçe Çitleri Hangi Zeminlere Uygulanabilir?

Bahçe çitleri toprak ya da beton zeminlere uygulanabilir. Duvar, kademeli duvar gibi çeşitlerini bu tarz zeminlerde rahatlıkla uygulatabilirsiniz. Hemen hemen çoğu zemin türüne uygulanabildiği için çok yönlü bir kullanım sağlamaktadır. Gaziantep bahçe çitleri firması olarak sizlere en uygun seçenekleri sunmaktayız.

Bahçe Çitleri Montajı Nasıl Yapılır?

Bahçe çitlerinin monte edileceği alan önceden ölçülere uygun olarak hazırlanarak uygulamaya uygun hale getirilir. Ardından çitin yapılacağı alanın çim, toprak ya da beton olması durumuna göre farklı monte şekilleri ile montajı yapılır. Aralarda güçlendirme olması açısından beton direkler ya da profiller yerleştirilerek sağlamlık artırılır.

Beton zeminlere çitlerin montajı sabitlemeye uygun dübeller yardımı ile yapılır. Toprak zemine ise çukurlar kazılarak direklerin arası kısa tutulur.

Gaziantep Bahçe Çitleri Fiyatları Nedir?

Güvenliğiniz ve dış etmenlerden korunmanızı sağlayan bahçe çitleri ile daha güvenli alanlara sahip olabilirsiniz. Bahçe çitleri fiyatları uygulama yapılacak alanın ebatlarına ve kullanılacak malzemenin cinsine göre farklılık göstermektedir. Dolayısı ile sabit bir fiyat bilgisi vermemiz doğru olmayacaktır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde size gereken tüm bilgiler ve ortalama hesaplamalar sunulacaktır. En uygun fiyatlarla Gaziantep bahçe çitleri hizmetini almak için firmamız ile iletişim geçebilirsiniz.